Akademia Piłkarska Reissa - Trener/Asystent (praca popołudniowa)

Zostań trenerem/ asystentem trenera piłki nożnej! Praca popołudniami na niepełny etat.

Firma SportWin Group realizująca projekty takie jak:

Akademia Piłkarska Reissa, Akademia Piłkarska Falubaz, Akademia Piłkarska Stal Gorzów, Sportujmy.pl, Sportowe Przedszkole, FootballPro.pl poszukuje do współpracy trenerów i asystentów trenera.

Obowiązki:

• zapewnienie bezpieczeństwa dzieci,

• znajomość i realizacja gotowego konspektu treningowego,

• odpowiednie przygotowanie do zajęć (buty sportowe, ubiór Akademii),

• współpraca z pierwszym/drugim trenerem,

• przygotowanie sprzętu przed zajęciami (napompowanie piłek, przygotowanie znaczników),

• współpraca z rodzicami.

UWAGA – obowiązki trenera i asystenta trenera w pewnych kwestiach się różnią.

Oferujemy:

• 55-80zł/h netto dla trenera, 30-45zł/h netto dla asystenta

• System szkoleń wewnętrznych,

• Szansę na zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego,

• Pracę w młodym i pełnym pasji zespole,

• Szansę poznania ciekawych ludzi z branży sportowej,

• Możliwość realizacji własnych zainteresowań (liga i turnieje wewnętrzne).

Wymagamy:

• Zaangażowania,

• Wysokiego poziomu komunikacji i umiejętności organizacyjnych,

• Samodzielności w działaniu.

Nie musisz mieć kwalifikacji trenera! Zdobądź je pracując z nami.

Kontakt:

Adrian Dębski

tel.: +48 508670180

mail: rekrutacja@sportwin.pl

Urząd Miejski
w Puszczykowie

ul. Podleśna 4, 62-040 Puszczykowo

tel. +48 61 898 37 00

fax. +48 61 898 37 11

um@puszczykowo.pl

NIP: 7771020151 | Regon: P-000526943

Miasto Puszczykowo

NIP: 7773159692 | Regon: 631257874

Godziny urzędowania

poniedziałek: 8:00 - 16:00

wtorek-piątek: 7:30 - 15:30