23 MAJ 2020, 10:00 - 15:00

Korona Zachodu (online)

korona_zachodu_polski.jpg

Nie jest tajemnicą, że u wrót naszego królestwa czyha wróg, groźny najeźdźca z krain dalekich, z którym nie przyszło mierzyć się nam ni naszym dziadom. Na dźwięk jego obcego imienia dzieci zamierają w przestrachu, a chłopstwo całe noce oka zmrużyć nie może. Czy damy się pokonać złowieszczemu Covidowi? Niniejszym apelujemy do serc Waszych – najmężsi z najmęższych, chlubo tejże krainy – Miecze w górę! Ruszajmy do boju i pokonajmy wroga! Za Koronę, za dom, za zdrową i sportową przyszłość!

 

Czas przedstawić plan najbliższej bitwy:
– jak informowaliśmy wszystkie imprezy się odbędą w wyznaczonych terminach, najbliższa impreza tak więc odbędzie się w Puszczykowie, będzie w 100% online.

Przed Wami strategia całej wojny – oto Korona Polski 2020:
– W celu skutecznej walki z najeźdźcą, oblężeniom grodów towarzyszyć będzie walka o wzmocnienie odporności, rywalizację połączymy z zabawą i edukacją.
– Imprezy online będą przeprowadzane w przypadku pogorszenia sytuacji epidemicznej w kraju lub w przypadku wycofania się organizatora we współfinansowaniu imprezy stacjonarnej.
– Zasadnicza różnica tyczy się klasyfikacji końcowej. Zlikwidowana zostaje klasyfikacja w poszczególnych regionalnych cyklach (Korona Północy i Zachodu). Przeprowadzona zostanie jedynie klasyfikacja generalna całego cyklu OPEN, drużynowa i najlepsza technika.
– Opłata wpisowa na imprezie stacjonarnej i online pozostaje na tym samym poziomie.
– Uczestnicy dodatkowo zostaną nagrodzeni według ilości startów (więcej szczegółów niebawem):

3 starty – voucher o wartości 50 zł na szczegółową wideoanalizę techniki marszu przez sędziów z podpowiedzią ćwiczeń do poprawy oraz możliwość wzięcia udziału w konkursie o tytuł Arcymistrza
4 starty
5 startów
6 startów
8 startów – statuetka finishera
10 startów
12 startów – statuetka finishera

– Uczestnicy którzy w tym roku ukończą 8 startów, za swe mężne czyny i walkę z niebezpiecznym Covidem, otrzymają 100 punktów do klasyfikacji generalnej Korony Polski w 2021 roku!
– Na imprezie organizowanej w trybie normalnym (stacjonarnym) obowiązują standardowe zasady nagradzania, klasyfikacji uczestników.
– Na imprezie organizowanej w trybie online obowiązują następujące zasady:
1. każdy uczestnik zobowiązany jest w podany weekend do zaliczenia deklarowanego dystansu zawodów,
2. w dniu rozpoczęcia rywalizacji opublikujemy post na FB, Korona Zachodu
2. każdy uczestnik musi potwierdzić pokonanie dystansu wrzucając pod nim link do treningu/ślad GPS/zrzut ekranu z aplikacji - musi widnieć tam data i pokonany dystans!
3. jeśli ktoś nie ma konta na FB, do końca weekendu będzie mógł podesłać link do treningu/ślad GPS/zrzut ekranu z aplikacji na maila korona@nordicwalkingpoland.pl
każdy uczestnik za wykonanie zadania otrzyma pamiątkowy medal, który zostanie podesłany pocztą, oraz 500 punktów do klasyfikacji generalnej, pakiet startowy może zostać powiększony o dodatkowe gadżety pozyskane od sponsorów lub lokalnych organizatorów.

- Pełny kalendarz, zapisy dostępne są na: KLIKNIJ

– Osoby które zapisały się już wcześniej na którąś z imprez, a chciałyby zrezygnować prosimy do końca maja o przesłanie formularza zwrotu –KLIKNIJ- oczywiście zwrócimy wpłaconą kwotę. Formularz prosimy o podesłanie na adres korona@nordicwalkingpoland.pl

Drukuj

Urząd Miejski
w Puszczykowie

ul. Podleśna 4, 62-040 Puszczykowo

tel. +48 61 898 37 00

fax. +48 61 898 37 11

um@puszczykowo.pl

Urząd Miejski

NIP: 7771020151 | Regon: P-000526943

Miasto Puszczykowo

NIP: 7773159692 | Regon: 631257874

Godziny urzędowania

poniedziałek: 8:00 - 16:00

wtorek-piątek: 7:30 - 15:30

© 2016 Urząd Miejski w Puszczykowie. Wszystkie prawa zastrzeżone.

created by Medway