07 GRU 2018, 16:00 - 19:00

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Rada Rodziców oraz Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 1 w Puszczykowie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Puszczykowa i okolic na Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej 7 grudnia br. w godz. 16.00- 19.00.

Celem organizowanego Kiermaszu Bożonarodzeniowego jest integrowanie społeczności szkolnej i rodzinnej, wspólna praca z dziećmi oraz zebranie środków, które są przeznaczane na dofinansowania dla dzieci potrzebujących: zakupu podręczników, uczestnictwa w wyjazdach na "Zielone Szkoły", do kina, teatru na wycieczki, wsparcia dla świetlicy szkolnej, zakupu sprzętu i strojów sportowych dla dzieci reprezentujących szkołę, nagród dla uczniów wyróżniających się w nauce i zachowaniu itp.

Każda klasa szkoły przygotowuje stoiska, na których znajdą się produkty rękodzieła, opakowane pierniki, ozdoby, choinki, kartki świąteczne i wiele wiele innych produktów pracy twórczej wszystkich dzieci przygotowanych podczas zajęć szkolnych lub prac z rodzicami.

Jak zawsze będzie dostępna KAWIARENKA, w której będzie można się uraczyć:
- ciepłymi napojami (kawa, herbata, czekolada)
- ciastami przygotowanymi przez rodziców i dziadków uczniów naszej szkoły
- gotowymi galaretkami lub popcornem

Wystrojem hali zajmie się Samorząd Uczniowski.

Będzie możliwość wzięcia udziały w zajęciach w STREFIE HANDMADE: np. nauka przygotowywania ozdób świątecznych, kartek świątecznych, bransoletek itd.

KONKURSY - Aby uatrakcyjnić przebieg kiermaszu będą zorganizowane konkursy dla reprezentantów klas z cennymi nagrodami takimi jak vouchery na minigolfa, zdrowe diety czy przejażdżki sportowymi bolidami po torze wyścigowym.

Oprócz ww. konkursów odbędzie się jeszcze jeden dodatkowy, premiujący klasę, która najbardziej włączy się i zaangażuje w organizację kiermaszu.

Komisja, w skład której wchodzą wybrani przedstawiciele RR oceniać będzie przede wszystkim pomoc przy ubieraniu stoisk, sprzątaniu po kiermaszu, pomoc wychowawcom przy organizacji, udział i zaangażowanie podczas kiermaszu.

DLA KLASY KTÓRA ZDOBĘDZIE NAJWIĘCEJ PUNKTÓW I TYM SAMYM WYGRA TEN KONKURS RADA RODZICÓW FUNDUJE DLA CAŁEJ KLASY WYJAZD I BILETY DO KINA!

CAŁĄ IMPREZĘ UMILI NAM MUZYKĄ ORAZ POPROWADZI NIEODPŁATNIE ZAPROSZONY GOŚĆ- DJ WODZIREJ ORAZ JAK ZAWSZE MIM.

Drukuj

Urząd Miejski
w Puszczykowie

ul. Podleśna 4, 62-040 Puszczykowo

tel. +48 61 898 37 00

fax. +48 61 898 37 11

um@puszczykowo.pl

Urząd Miejski

NIP: 7771020151 | Regon: P-000526943

Miasto Puszczykowo

NIP: 7773159692 | Regon: 631257874

Godziny urzędowania

poniedziałek: 8:00 - 16:00

wtorek-piątek: 7:30 - 15:30

© 2016 Urząd Miejski w Puszczykowie. Wszystkie prawa zastrzeżone.

created by Medway