06.06.2022

Weekendowe zmagania LASu

Nie udało się drużynie seniorów Lasu, mimo dobrego początku, nawiązać równorzędnej walki z zespołem Szturmu Junikowo Poznań, zespołem aspirującym do awansu do klasy okręgowej rozgrywek WZPN. Mimo dobrego początku i szybko strzelonej bramki w trzeciej minucie przez Huberta Szymańskiego, z każdą minutą stawaliśmy się tłem dla odważnie grającego zespołu gospodarzy.

Drużyna z Poznania w 31 minucie doprowadziła do wyrównania, a jej zdecydowane ofensywne zapędy już dziewięć minut później przyniosły kolejnego gola, prowadzenie 2:1 i z tym niekorzystnym dla nas wynikiem schodziliśmy do szatni na przerwę.

Po przerwie Szturm konsekwentnie realizował założenia taktyczne, a my walczyliśmy dzielnie o bramkę wyrównującą. Niestety w 61 minucie tracimy kolejnego, trzeciego już gola i wtedy zespół z Junikowa jeszcze mocniej podkręca śrubę i aplikuje Naszej drużynie jeszcze dwa ciosy, w 70 oraz 75 minucie.

Przegrywamy wysoko, może nawet za wysoko, ale walczymy dalej. Okazja do rehabilitacji nadarzy się już w następną niedziele, 12 czerwca, kiedy na własnym boisku o godzinie 14:00 będziemy podejmować zespół Piast Formaton Łubowo.

źródło: facebook/KP LAS Puszczykowo