02.04.2019

Szermierze na podium

Tegoroczne, szermiercze Mistrzostwa Okręgu Juniorów Młodszych odbyły się, podobnie jak w latach poprzednich w Tarnowie Podgórnym. 17 marca 2019 roku w walkach w szpadzie uczestniczyły wielkopolskie kluby UKS Atlas Tarnowo Podgórne, Warta Śrem oraz mosiński UKS Muszkieter, który do tego turnieju wystawił silną reprezentację.

W kategorii dziewcząt udział wzięły: Justyna Budynkiewicz, Estera Jiya, Julia Kapturzak, Zofia Lachowicz, Aleksandra Lange, Agata Nowicka. Pierwsze miejsce w turnieju wywalczyła reprezentantka naszego klubu - Zofia Lachowicz. Miejsce na podium, z trzecią lokatą zajęła Aleksandra Lange. W kategorii chłopców nasz klub reprezentowali: Hubert Kubiak i Mikołaj Miedziak. Obaj nasi zawodnicy zajęli ex aequo trzecie miejsce.

Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!