14.05.2021

Rozgrywki KP LAS Puszczykowo

Nie najlepiej radzą sobie ostatnio nasze zespoły, grające w ligach Wielkopolski ZPN.

W środę na własnym boisku seniorzy podejmowali GKS Włoszakowice, gospodarzom udało się szybko wyjść na prowadzenie za sprawą bramki Huberta Kowalkiewicza, mimo znaczącej przewagi w grze to drużyna gości mogła zapisać sobie kolejnego gola, w 25. minucie. Pięć minut później świetnym podaniem prostopadłym popisał się Dominik Kollat, do piłki doszedł Hubert Kowalkiewicz, który po nieudanej interwencji bramkarza strzelił do pustej bramki na 2:1. Niestety, nie pierwszy raz w tej rundzie tracimy punkty w meczu, który powinien rozstrzygnąć się przed zejściem do szatni, w 70. minucie zespół z Włoszakowic wyrównał po rzucie karnym , a w doliczonym czasie gry straciliśmy jeszcze gola na 2:3.

Nie powiodło się również naszym orlikom. Początek meczu przeciw Orły Komorniki był jeszcze dość wyrównany, na otwierającą bramkę rywali odpowiedział Kuba Adamski, po czym nastąpiła kanonada Orłów i utrata przez nasz zespół aż siedmiu kolejnych bramek. Las przebudził się w końcówce, kiedy po golu zdobyli jeszcze Kuba Adamski i Fabian Kasprzyk, który zamknął wynik spotkania na 8:3.