06.04.2022

Mecze w wykonaniu KP LAS Puszczykowo

W miniony weekend drużyny KP LAS Puszczykowo zanotowały na swoich kontach dwie przegrane i jedną wygraną.

W sobotę jako pierwsi swój mecz rozegrali młodziki, a przeciwnikiem był zespół Red Box Suchy Las. Mecz zespół Lasu zaczął od szybkiego strzelenia bramki, wychodząc tym samym na prowadzenie. Goście doprowadzili do wyrównania, jednak po kilku minutach Las zdobył kolejną bramkę i tak zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej części spotkania bramki zdobywali wyłącznie goście. Mecz skończył się wynikiem 2:5 dla Red Box Suchy Las.

W niedzielny poranek juniorzy Lasu rozegrali spotkanie z Koroną Zakrzewo. Mecz rozpoczął się od szybkiego objęcia prowadzenia, co dodało skrzydeł i doprowadziło do strzelenia kolejnych dwóch bramek. Niestety brak koncentracji spowodował stratę dwóch bramek w późniejszej części spotkania. Drużyna Lasu wygrała 2:3.

Na inaugurację rundy wiosennej swój pierwszy mecz wyjazdowy rozegrali seniorzy z drużyną KS Fałkowo. Mecz był wyrównany niestety pod koniec II połowy straciliśmy bramkę, która dała zwycięstwo przeciwnikowi.