06.12.2022

Bezpłatne szkolenia dla hotelarzy i branży turystycznej

Wielkopolska Organizacja Turystyczna zaprasza do wzięcia udziału w nowych szkoleniach realizowanych w formule online i udostępnionych na platformie szkolenia.wot.org.pl.Projekt „Kształcenie online jako ogólnodostępna forma podnoszenia kwalifikacji kadr turystycznych” przygotowany i realizowany przez Wielkopolską Organizację Turystyczną,  został dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, dzięki czemu uczestnictwo w nim jest całkowicie bezpłatne.
 

Projekt składa się z dwóch komplementarnych modułów: kursy e-learningowe, dostępne na platformie szkoleniowej Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej oraz transmitowane na żywo webinaria z udziałem uznanych ekspertów. Co najważniejsze, dostęp do każdego z nich jest otwarty i bezpłatny. Najwyższej klasy prelegenci podzielą się swoim doświadczeniem, wiedzą, ale i praktycznymi wskazówkami. Staranny dobór treści gwarantuje, że będą one równie użyteczne dla małych rodzinnych firm turystycznych, jak i dla pracowników dużych sieci hotelowych.

E-learning dla każdego

Kursy w formie e-learningu, czyli interaktywne szkoleń, których tempo jest indywidualnie kontrolowane przez każdego użytkownika, są dostępne na stronie szkolenia.wot.org.pl. Aby wziąć w nich udział konieczna jest rejestracja (bezpłatna), a każdy uczestnik który ukończy kurs otrzyma imienny dyplom. Dostęp do nich będzie możliwy od 21 listopada. Przygotowane zostały cztery szkolenia, z których każde obejmuje część teoretyczną, ćwiczenia oraz test sprawdzający wiedzę:
 

1.Turysta z Europy Zachodniej: wpływ różnic kulturowych na realizację usług (opracowanie: Malwina Bakalarska)

2.Tworzenie treści w działaniach PR i promocji turystycznej (opracowanie: Piotr Kasperczak)

3.Finanse obiektów turystycznych (opracowanie: Tomasz Krzysztanowski)

4. Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach -niezbędnik specjalisty (opracowanie: Piotr Kasperczak)


Dodatkowo, na platformie szkoleniowej WOT cały czas dostępne są przygotowane wcześniej kursy z zakresu turystyki dostępnej i obsługi osób z niepełnosprawnościami.


Posłuchaj ekspertów

Za cykl branżowych webinariów odpowiedzialni są starannie dobrani eksperci związani z hotelarstwem i turystyką, którzy w ciągu 2-godzinnych spotkań podzielą się swoją fachową wiedzą i pomogą kształtować kompetencje uczestników szkolenia. Dzięki wykorzystaniu narzędzi do wideokonferencji udział w szkoleniu będzie możliwy z dowolnego miejsca. Więcej informacji na stronie wot.org.pl. Liczba miejsc na każdym szkoleniu jest ograniczona, dlatego nie należy zwlekać do samego końca. Na grudzień przygotowane zostały dwa webinaria:

1. Rozwiązania proekologiczne w branży hotelarsko-gastronomicznej (7 grudnia, Daniel Heina)

2. Jak utrzymać relacje biznesowe: jak dbać o przyszłe przychody hotelu (13 grudnia, Paweł Drozdowski)

Webinaria będą transmitowane za pomocą narzędzia ClickMeeting, które zapewnia nie tylko doskonałą jakość połączenia, ale przede wszystkim możliwość interakcji z trenerem – poprzez zadawanie pytań lub branie udziału w głosowaniach na żywo. Udział w nich jest bezpłatny, niezbędna jest jedynie wcześniejsza rejestracja. Zarejestrować można się klikając w linki przy nazwie każdego szkolenia.”

Drukuj

Urząd Miejski
w Puszczykowie

ul. Podleśna 4, 62-040 Puszczykowo

tel. +48 61 898 37 00

fax. +48 61 898 37 11

um@puszczykowo.pl

Urząd Miejski

NIP: 7771020151 | Regon: P-000526943

Miasto Puszczykowo

NIP: 7773159692 | Regon: 631257874

Godziny urzędowania

poniedziałek: 8:00 - 16:00

wtorek-piątek: 7:30 - 15:30

© 2016 Urząd Miejski w Puszczykowie. Wszystkie prawa zastrzeżone.

created by Medway