16 Lipca 2024, WtorekImieniny obchodzą: Benedykt, Stefan
photo6.jpg


Budżet Obywatelski
Aktualności
Nasze miasto
Rada Miasta
Urząd Miejski
Wirtualne biuro
Dokumenty strategiczne
Inwestycje
Projekty
Organizacje pozarządowe
Informator miejski
Ogłoszenia drobne
Polecane linki
Azbest
 
 
Projekty archiwumBurmistrz Miasta PDF Drukuj Email

 

BURMISTRZ MIASTA
mgr Andrzej Balcerek


Puszczykowo jest dla mnie i mojej najbliższej rodziny szczególnym miejscem, z którym nierozerwalnie jestem związany już od 25 lat.  Troska o jego przyszłość i rozwój była i jest motorem mojego działania.  W swojej pracy społecznej i samorządowej zawsze dążyłem też do integracji mieszkańców naszego miasta poprzez współorganizowanie czy wspieranie imprez szkolnych, sportowych, parafialnych.Mieszkańcy naszego miasta już kolejny raz obdarzyli mnie swoim zaufaniem. W IV kadencji samorządu - w latach 2002-2006 - sprawowałem mandat radnego Rady Miasta Puszczykowa.  Idee samorządności udało mi się zaszczepić także w „młodszym pokoleniu”. Córka Marta działała przed kilku laty w Młodzieżowej Radzie Miasta, pełniąc w niej funkcje przewodniczącej.


Jestem absolwentem poznańskiej AWF, w młodości uprawiałem lekką atletykę, miałem zaszczyt być reprezentantem Polski. Sport zawsze odgrywał w moim życiu ważną rolę. Troska o rozwój bazy sportowo-rekreacyjnej Puszczykowa i popularyzację przedsięwzięć służących poprawie zdrowia i sprawności fizycznej towarzyszyła mi także w późniejszym okresie, kiedy przez lata prowadziłem w naszym mieście rodzinne przedsiębiorstwo. W tym okresie pełniłem m.in. funkcję wiceprezesa KP Las Puszczykowo.W swoich działaniach zawsze kierowałem się zasadą równomiernego rozwoju naszego miasta. Starałem się - będę też tak czynił, jako burmistrz - dostrzegać potrzeby wszystkich mieszkańców Puszczykowa – od najmłodszych począwszy, poprzez młodzież, na osobach w kwiecie wieku skończywszy.Andrzej Balcerek

Burmistrz Miasta Puszczykowa

 

DYŻURY BURMISTRZA MIASTA
budynek A, pokój nr 5

tel. (61) 898 37 00

fax (61) 898 37 11
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


godziny przyjęć:
poniedziałek 14:00 - 16:00
środa 8:00 - 10:00


Serdecznie prosimy o wcześniejsze umawianie się na wizytę drogą telefoniczną lub osobiście w sekretariacie Burmistrza.


W sytuacji wyjątkowej nieobecności na dyżurze burmistrza miasta zastąpi zastępca burmistrza lub sekretarz miasta.

 

Zakres zadań Burmistrza

 

Sprawozdania Burmistrza Miasta z bieżącej działalności

 
lipiec 2024
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Biuletyn Informacji Publicznej
Zadaj pytanie