25 Lutego 2024, NiedzielaImieniny obchodzą: Cezary, Małgorzata
photo4.jpg


Budżet Obywatelski
Aktualności
Nasze miasto
Rada Miasta
Urząd Miejski
Wirtualne biuro
Dokumenty strategiczne
Inwestycje
Projekty
Organizacje pozarządowe
Informator miejski
Ogłoszenia drobne
Polecane linki
Azbest
 
 
Projekty archiwumNajmłodsi mieszkańcy miasta w rozgrywkach WLLP
piątek, 16 września 2016 10:13

 

Zapraszamy na turniej rozgrywany w ramach Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich.

Już w najbliższą sobotę (17 września) najmłodsi mieszkańcy Lubonia, Szczepankowa, Puszczykowa i Dębca będą rywalizować o najwyższe trofea.


Turniej odbędzie się na Orliku przy ul. Dojazdowej w Luboniu. O godzinie 14:00 na murawę wybiegną piłkarze grający  na co dzień w kategorii Skrzat, a o godz. 15:00 swoje umiejętności pokażą Żaki.

 

 

 

Nadszedł czas na prawdziwą dawkę piłkarskich emocji! Już w najbliższą sobotę, 17 września, pierwsza kolejka Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich. Wszyscy zawodnicy, trenujący na co dzień w Akademii Piłkarskiej Reissa, wezmą udział w niezapomnianym turnieju!


Głównym celem turnieju jest nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim podsumowanie dotychczasowych prac i starań młodych piłkarzy. Warto podkreślić, że każdy zawodnik gra tyle samo czasu, co niewątpliwie wyróżnia WLLP od innych lig nastawionych wyłącznie na rywalizację. Liga dając niepowtarzalną szanse na rozwój piłkarskich umiejętności i uczy młodych miłośników futbolu kreatywności, współpracy i walki w duchu fair play.


- Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie to niemal tradycja naszego klubu. Nasi zawodnicy, jak co sezon, mają dużą szansę wykazać się na boisku. Mam nadzieję, że poziom rozgrywek pozwoli nam wyłonić nowych reprezentantów Akademii, a wspólna rywalizacja przemieni się w niezapomnianą zabawę. – mówi Bartosz Kujawa – trener i koordynator WLLP.


Wszystkich fanów futbolu zapraszamy do wspólnego kibicowania najmłodszym mieszkańcom Lubonia, Szczepankowa, Puszczykowa i Dębca. Turniej odbędzie się na Orliku przy ul. Dojazdowej w Luboniu. O godzinie 14:00 na murawę wybiegną piłkarze grający na co dzień w kategorii Skrzat, a o godz. 15:00 swoje umiejętności pokażą Żaki.


Do zobaczenia na boisku!

 
luty 2024
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3
Biuletyn Informacji Publicznej
Zadaj pytanie