3 Grudnia 2021, PiątekImieniny obchodzą: Franciszek, Kasjan
photo9.jpg_old


Budżet Obywatelski
Aktualności
Nasze miasto
Rada Miasta
Urząd Miejski
Wirtualne biuro
Dokumenty strategiczne
Inwestycje
Projekty
Organizacje pozarządowe
Informator miejski
Ogłoszenia drobne
Polecane linki
Azbest
 
 
Projekty archiwumAlertownik
wtorek, 23 sierpnia 2016 09:04

Zachęcamy do korzystania z aplikacji Alertownik, nowoczesnej i darmowej płaszczyzny komunikacji pomiędzy urzędem a mieszkańcami naszego miasta.

 


Alertownik to prosta w obsłudze oraz funkcjonalna aplikacja, dzięki której można szybko i skutecznie zgłaszać problemy w bezpośrednim otoczeniu (np. uszkodzenia nawierzchni, różnego rodzaju awarie czy dzikie wysypiska). Użytkownicy mogą na czytelnej mapie okolicy przeglądać zgłoszenia nadesłane przez społeczność Alertownika i dołączać do nich jednym kliknięciem jednocześnie informując o tym jednostkę odpowiedzialną za sprawę.

 

Oprócz funkcji wysyłania zgłoszeń Alertownik oferuje także opcję odbierania ostrzeżeń oraz najważniejszych informacji z okolicy w wybranych miastach i gminach w Polsce. Mieszkańcy otrzymują krótkie powiadomienia tekstowe oznaczone kolorami dopasowanymi do kategorii informacji, które chcą otrzymywać. Wśród nich powiadomienia zawierające:

 

- ostrzeżenia – kolor czerwony (np. o awariach wodno-kanalizacyjnych, planowanych wyłączeniach prądu, zagrożeniach pogodowych),

- informacje administracyjne – kolor niebieski (np. o wynikach wyborów samorządowych, oświacie)

- informacje biznesowe – kolor zielony (np. o planowanych inwestycjach, nowych miejscach pracy)

- informacje rekreacyjne – kolor pomarańczowy (np. o zbliżających się wydarzeniach kulturalnych i sportowych).

 

Z aplikacji Alertownik można korzystać bezpłatnie przez stronę internetową https://alertownik.pl/ lub pobrać aplikacje ze sklepów google play i app store za darmo! Osoby posiadające telefony z system Windows Phone zachęcamy do korzystania z Alertownika poprzez przeglądarkę internetową https://panel.alertownik.pl/mobile


Aplikacja jest darmowa i służy tylko i wyłącznie do kontaktu pomiędzy urzędem a mieszkańcami. Aplikacja nie przesyła żadnych treści reklamowych.

 
grudzień 2021
P W Ś C Pt S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Biuletyn Informacji Publicznej
Zadaj pytanie