22 Lipca 2024, PoniedziałekImieniny obchodzą: Bolesława, Pankracy
photo2.jpg


Budżet Obywatelski
Aktualności
Nasze miasto
Rada Miasta
Urząd Miejski
Wirtualne biuro
Dokumenty strategiczne
Inwestycje
Projekty
Organizacje pozarządowe
Informator miejski
Ogłoszenia drobne
Polecane linki
Azbest
 
 
Projekty archiwumMłodzi mieszkańcy Puszczykowa w rozgrywkach WLLP PDF Drukuj Email
środa, 04 maja 2016 13:23

 

Po zimowej przerwie na piłkarską scenę powracają Wielkopolsko – Lubuskie Ligi Piłkarskie, w których wezmą udział wszyscy zawodnicy Akademii Piłkarskiej Reissa.

 

 

 

W ramach cotygodniowych zmagań, ponad 4,5 tysiąca młodych piłkarzy, grających na co dzień w barwach Akademii Piłkarskiej Reissa oraz Akademii Piłkarskiej Falubaz rywalizować będzie o najwyższe miejsce na podium w różnych kategoriach wiekowych.

 

Jak co tydzień – 7 maja zawodnicy już po raz kolejny będą rywalizować ze swoimi rówieśnikami. Właśnie w tę sobotę zmierzą się ze sobą piłkarze z grup B.

 

O wyjątkowości i prestiżu Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich stanowi nie tylko udział w jedynych takich rozgrywkach na terenie całego kraju, ale i możliwość sprawdzenia własnych umiejętności.

 

- Miło nam, że już po raz kolejny możemy gościć wszystkie piłkarskie talenty na Wielkopolsko-Lubuskich Ligach Piłkarskich. Priorytetem rozgrywek jest nie tylko wykształcenie wśród naszych podopiecznych „syndromu drużyny”, ale przede wszystkim możliwość obserwacji i przekazania zawodników szczególnie uzdolnionych do struktur Reprezentacji Akademii. Zgodnie z założeniem „z lokalizacji do Reprezentacji”, chcemy, aby każdy zawodnik grający na co dzień pod egidą naszego Klubu przeżył niezapomnianą zabawę w gronie rówieśników, tym samym rozbijając swój talent. – mówi Bartosz Kujawa, trener Akademii Piłkarskiej Reissa.

 

To właśnie turniej ma służyć podsumowaniu dotychczasowych prac i starań. Warto podkreślić, że każdy zawodnik gra tyle samo czasu, co niewątpliwie wyróżnia WLLP od innych lig nastawionych wyłącznie na rywalizację. Liga dając niepowtarzalną szanse na rozwój piłkarskich umiejętności i uczy młodych miłośników futbolu kreatywności, współpracy i walki w duchu fair play.

 

Jeśli jesteś spragniony prawdziwych piłkarskich emocji, już w tę sobotę odwiedź nas na Wielkopolsko-Lubuskich Ligach Piłkarskich! O godzinie 9:00 na orliku przy ul. Jarosławskiej 1 w Puszczykowie nasi podopieczni z Kórnika, Puszczykowa i Mosiny, po raz kolejny zmierzą się ze swoimi rówieśnikami!

 
lipiec 2024
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Biuletyn Informacji Publicznej
Zadaj pytanie