6 Marca 2021, SobotaImieniny obchodzą: Jordan, Róża
photo13.jpg


Budżet Obywatelski
Aktualności
Nasze miasto
Rada Miasta
Urząd Miejski
Wirtualne biuro
Dokumenty strategiczne
Inwestycje
Projekty
Organizacje pozarządowe
Informator miejski
Ogłoszenia drobne
Polecane linki
Azbest
 
 
Projekty archiwumIX Ogólnopolskie Dni Artystyczne z Gitarą PDF Drukuj Email
czwartek, 19 marca 2015 13:09

 

 

 

To będzie niesamowita uczta! Nominowany do dwóch Fryderyków SKUBAS postanawia zagrać wspólnie z MICROMUSIC, a Micromusic dzielić scenę ze Skubasem. Następnego dnia pARTyzant nie ustąpi miejsca JENNIFER BATTEN i będą zmuszeni grać również razem. Trzeciego dnia kolejny duet, GRZEGORZ TURNAU i JACEK KRÓLIK ponieważ jeden umie grać na fortepianie, a drugi na gitarze nie można ich rozdzielić.

 

Tego nie można przegapić! 17, 18 i 19 kwietnia – MOK Mosina. Zapraszamy!

 

SKUBAS – jest twórcą jednego z najciekawszych albumów, jakie ukazały się w ostatnich latach na polskim rynku muzycznym. Intrygująca i różnorodna warstwa muzyczna, przejmujące, piękne teksty, szczerość w przekazywaniu emocji.

 

MIKROMUSIK - wybuchowa dawka emocji okraszoną jazzowym feelingiem i świetnymi tekstami w przepięknej interpretacji pięknej Natalii Grosiak. Na występach Mikromusic publiczność uczestniczy w koncercie niemal tak intensywnie jak zespół. Polecamy zobaczyć na żywo. Naprawdę warto.

 

pARTyzant sceniczne show na najwyższym muzycznym poziomie. Występ to połączenie spektaklu, fascynacji, wirtuozerii i humoru. Ciekawe i widowiskowe „popisy” z udziałem ojca – Krzysztofa Toczko /związany z legendarna grupą DŻEM/ i syna Mikołaja. Cała gama momentów kiedy ekspresja sięga szczytów.

 

JENNIFER BATTEN z zespołem - światowej sławy gitarzystka, która najbardziej znana jest z wieloletniej współpracy oraz uczestnictwa w największych i najważniejszych trasach króla popu Michaela Jacksona! Współpracowała między innymi z Jeffem Beckiem.

 

GRZEGORZ TURNAU, JACEK KRÓLIK - zwykle bywa, że podczas koncertów Grzegorza Turnaua, najważniejszym instrumentem na scenie jest fortepian. Duet z Jackiem Królikiem jest gwarancją na drugi najważniejszy instrument – gitarę. Muzycy „dwoją się (a nawet troją), by zatuszować brak innych instrumentów” Dodatkowo wyśmienite, niezapomniane piosenki!

 
marzec 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Biuletyn Informacji Publicznej
Zadaj pytanie