11 Maja 2021, WtorekImieniny obchodzą: Franciszek, Ignacy
photo8.jpg_old


Budżet Obywatelski
Aktualności
Nasze miasto
Rada Miasta
Urząd Miejski
Wirtualne biuro
Dokumenty strategiczne
Inwestycje
Projekty
Organizacje pozarządowe
Informator miejski
Ogłoszenia drobne
Polecane linki
Azbest
 
 
Projekty archiwumRodzinny Piknik nad Wartą 2012

 

Gry, zabawy, konkursy i mnóstwo dobrej zabawy - to wszystko czekało na tych, którzy 21 lipca przyszli na puszczykowską przystań nad Wartą, gdzie zorganizowano Rodzinny Piknik. Impreza odbyła się w ramach obchodów 50-lecia nadania praw miejskich naszemu miastu.

 

 

 

Wspaniała pogoda zachęcała do spędzenia sobotniego popołudnia na świeżym powietrzu, z rodzinami i przyjaciółmi, dlatego na przystań przyszło wiele rodzin. Dla pierwszych 20 osób ubranych w kolory znajdujące się na logo Puszczykowa czekały niespodzianki - wypełnione po brzegi kosze piknikowe.

Organizatory przygotowali dla uczestników wiele atrakcji. Dzieci malowały wg własnego pomysłu kontury puszczyków - symbolu naszego miasta. Można było spróbować swoich sił na westernowej strzelnicy, strzelać karne, zakręcić hula hopem i zagrać w mega grze planszowej, gdzie pionkami byli sami gracze. Na bardziej wytrwałych czekały zawody ubijania piany widelcem i  bokserski ring, na którym śmiałkowie nawlekali igłę w bokserskich rękawicach. Wokół unosiły się bańki mydlane. W każdej z konkurencji można było zdobywać okolicznościowe banknoty - Puszczyki. 3 rodziny, które uzyskały najwięcej banknotów odebrały z rąk Burmistrza Miasta Andrzeja Balcerka, puchary oraz dyplomy dla super rodzinki. Oczywiście nie zabrakło nagród dla mistrzów w każdej konkurencji. Na zgłodniałych czekały grillowane smakołyki. Na zakończenie pikniku na scenie pojawili się muzycy z zespołu Wehikuł Czasu, którzy zagrali covery światowych przebojów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
maj 2021
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Biuletyn Informacji Publicznej
Zadaj pytanie