Ogłoszenia drobne
Polecane linki
Azbest

Projekty archiwum

Finałowe rundy Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2015 PDF Drukuj Email
środa, 07 października 2015 07:01

W pierwszy weekend października, na Torze „Poznań” odbyły się finałowe rundy Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2015. Zespół Garstecki Sport reprezentowali Maciej Garstecki oraz Piotr Kowner startujący w klasie DN-1N oraz D4-1600 Hour Race.

Maciej Garstecki: Ostatni w tym roku wyścigowy weekend był dla mnie najbardziej udany w całym sezonie 2015. W klasie DN-1N wygrałem sobotni wyścig, a w niedzielnym byłem drugi. Dzięki zdobytym punktom zająłem trzecie miejsce w klasyfikacji rocznej. Wspólny start z Piotrem Kownerem w wyścigu godzinnym zaowocował drugą lokatą w klasie oraz trzecią w generalce. Poza tym niezależnie od wyników świetnie było po kilku latach przerwy wsiąść do „zasłużonej” Pandy i wyjechać na tor. W Mistrzostwach Polski Hour Race 2015 zajęliśmy pierwsze miejsce w kl. D4-1600. Takie wyniki były możliwe dzięki profesjonalnemu przygotowaniu samochodów, za co bardzo dziękuję naszemu mechanikowi, Tomkowi Dziwakowi. Dziękuję również moim rywalom za wspólne zmagania, a Piotrowi gratuluję postępów, jakie zrobił w swoim debiutanckim sezonie w WSMP.

Aktualne informacje o działaniach zespołu  i ciekawostki  dostępne są na stronie www.Garstecki-Sport.com .

Piotr Kowner: Koniec sezonu wyścigowego i mały niedosyt, że to już koniec. Cały weekend był bardzo emocjonujący i na pewno widowiskowy.  Walka w klasie DN-1N, jak można się było spodziewać, trwała do samego końca. Myślę, że moja jazda dostarczyła kibicom sporo emocji, mojemu zespołowi na pewno. W klasyfikacji rocznej zająłem 4. miejsce w klasie DN-1N, a w Hour Race, wspólnie z Maciejem Garsteckim, wywalczyliśmy 1. miejsce w D4-1600! Gratuluję kolegom i dziękuję za fajną atmosferę i ostrą walkę.