Azbest

Projekty archiwum

Ekipa z Puszczykowa na Mistrzostwach Europy PDF Drukuj Email
poniedziałek, 26 listopada 2012 13:47

Mieszkanka Puszczykowa, Krystyna Jasiczak odniosła sukces na Mistrzostwach Europy 13,14.10.2012r w Cirencester - Anglia. Po dwu etapowym  sprincie w dyscyplinie bikejoring (kolarz górski i pies) na niezwykle trudnej technicznie trasie wywalczyła brązowy medal.

Gdyby nie fatalny upadek i w konsekwencji zbity bark do łokcia było by złoto ponieważ najlepszy czas i 32s przewagi nad rywalkami jaką pani Krystyna zdobyła w pierwszym etapie plasowało ją na najwyższym stopniu podium.  Kajetan Jasiczak zawody ukończył na 5 miejscu, startując z młodym i jeszcze niedoświadczonym psem.

Kajetan Jasiczak - zdobywca tytułu Mistrza Europy ECF w kategorii juniorów i III miejsca w kategorii open w Mistrzostwach Europy w bikejoringu rozegranych w Belgii. Zajął VI miejsce w Mistrzostwach Europy ESDRA we Włoszech.