Ogłoszenia drobne
Polecane linki
Azbest

Projekty archiwum

Kolorowe medale na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w lekkiej atletyce PDF Drukuj Email
poniedziałek, 19 września 2011 14:37

W sobotę 17 września  w Szczecinie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w lekkiej atletyce. W zawodach tych rywalizowali najlepsi zawodnicy z roczników 1996-1997 z województwa wielkopolskiego oraz zachodniopomorskiego. Wśród nich obecnych było troje uczniów Gimnazjum nr 2 w Puszczykowie i zawodnicy klubu MKS Juvenia Puszczykowo. Reprezentowali oni Puszczykowo znakomicie, zdobywając trzy medale – każdy w innym kolorze.

Na najwyższym stopniu podium stanął Maksymilian Kwieciszewski, zdobywając tytuł Mistrza Makroregionu w rzucie dyskiem. Srebrny medal oraz tytuł wicemistrzyni zdobyła Karolina Organiściak w biegu na 300m. Brązowym medalem zakończył rywalizację Mateusz Fabisiak w biegu na 1000m. Awans do nieoficjalnych Mistrzostw Polski Młodzików zdobył Maksymilian oraz Karolina. Tych dwoje uzdolnionych lekkoatletów będzie reprezentować Wielkopolskę oraz Puszczykowo w pierwszych dniach października w Kielcach, rywalizując z najlepszymi w Polsce. Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów!