Referaty Urzędu Miasta

Budynek A


Burmistrz Miasta

Andrzej Balcerek
pokój nr 5
tel./fax (61) 898 37 00
e-mail: um@puszczykowo.pl


Sekretariat Burmistrza

Katarzyna Szykulska
pokój nr 4;
tel. (61) 898 37 37
e-mail: um@puszczykowo.pl


Zastępca Burmistrza Miasta

Władysław Ślisiński
pokój nr 7
tel. (61) 898 37 31
e-mail: viceburmistrz@puszczykowo.pl


Sekretarz Miasta

Maciej Dettlaff
pokój nr 6
tel. (61) 898 37 32
e-mail: sekretarz@puszczykowo.pl


Kancelaria ogólna oraz punkt obsługi Mieszkańca

Irena Spychała
pokój nr 3a
tel. (61) 898 37 28
e-mail: spychala@puszczykowo.pl


Gospodarka komunalna

Remigiusz Motycki
pokój nr 3
tel. (61) 898 37 29
e-mail: motycki@puszczykowo.pl

Alicja Marciniak
pokój nr 3
tel. (61) 898 37 19
e-mail: marciniak@puszczykowo.pl


Gospodarka przestrzenna i gospodarka gruntami

    Alina Stempniak
    pokój nr 2
    tel. (61) 898 37 35
    e-mail: stempniak@puszczykowo.pl

    Jacek Nowak
    pokój nr 2
    tel. (61) 898 37 13
    e-mail: nowak@puszczykowo.pl

    Waldemar Luther
    pokój nr 2
    tel. (61) 898 37 03
    e-mail: luther@puszczykowo.pl

    Aleksandra Mizerska
    pokój nr 2
    tel. (61) 898 37 30
    e-mail: mizerska@puszczykowo.pl

    Agata Staszak
    pokój nr 2
    tel. (61) 898 37 30
    e-mail: staszak@puszczykowo.pl


    Infrastruktura i zamówienia publiczne

    Ewa Rybacka
    pokój nr 3
    tel. (61) 898 37 16
    e-mail: rybacka@puszczykowo.pl

    Przemysław Musiał
    pokój nr 3
    tel. (61) 898 37 17
    e-mail: musial@puszczykowo.pl

    Michalina Horiaczek
    pokój nr 3
    tel. (61) 898 37 17
    e-mail: horiaczek@puszczykowo.pl


    Biuro Rady Miasta

    Agnieszka Głowacka-Bartkowiak
    pokój nr 6;
    tel. (61) 898 37 34, fax (61) 898 37 11
    e-mail: bartkowiak@puszczykowo.pl
    e-mail: rada@puszczykowo.pl


    Współpraca ze stowarzyszeniem Metropolia Poznań, projekty zewnętrzne oraz stanowisko ds. obsługi Urzędu Stanu Cywilnego

    Kamila Bartkiewicz
    pokój nr 6;
    tel. (61) 898 37 34
    e-mail: bartkiewicz@puszczykowo.pl

    Promocja, kultura i sport

    Agnieszka Zielińska-Adamiak
    ul. Kościelna 7
    tel. 668 983 754
    e-mail: adamiak@puszczykowo.pl

    Katarzyna Nowak-Śronek
    ul. Kościelna 7
    tel. 668 983 754
    e-mail: gci@puszczykowo.pl

    Agnieszka Hahuła
    ul. Kościelna 7
    e-mail: hahula@puszczykowo.pl

    Joanna Hejnowicz
    ul. Kościelna 7
    tel. 666 851 382
    e-mail: hejnowicz@puszczykowo.pl


    Oświata

    Katarzyna Świniarska
    pokój nr 8
    tel. (61) 898 37 27
    e-mail: oswiata@puszczykowo.pl


    Echo Puszczykowa

    Bogdan Lewicki - redaktor naczelny "Echo Puszczykowa"
    e-mail: echo@puszczykowo.pl


    Obrona Cywilna

    e-mail: oc@puszczykowo.pl

    Budynek B


    Kadry

    Izabela Turaj
    pokój nr 9
    tel. (61) 898 37 26
    e-mail: turaj@puszczykowo.pl


    Ewidencja ludności, sprawy wojskowe

    Aleksandra Klaiber
    pokój nr 1
    tel. (61) 898 37 22
    e-mail: klaiber@puszczykowo.pl


    Urząd Stanu Cywilnego

    Joanna Szejn
    pokój nr 1
    tel. (61) 898 37 21
    e-mail: szejn@puszczykowo.pl


    Skarbnik Miasta

    Piotr Łoździn
    pokój nr 8
    tel. (61) 898 37 23
    e-mail: skarbnik@puszczykowo.pl


    Księgowość i podatki

    Hanna Matuszewska
    kontener nr 1 przed budynkiem
    tel. (61) 898 37 15
    e-mail: matuszewska@puszczykowo.pl

    Wiesława Bartłomiejczyk
    kontener nr 1 przed budynkiem
    tel. (61) 898 37 24
    e-mail: bartlomiejczyk@puszczykowo.pl

    Alina Pawlak
    pokój nr 9
    tel. (61) 898 37 14
    e-mail: pawlak@puszczykowo.pl

    Agnieszka Szejn
    pokój nr 9
    tel. (61) 898 37 04
    e-mail: a.szejn@puszczykowo.pl

    Edyta Lulka
    pokój nr 9
    tel. (61) 898 37 12
    e-mail: lulka@puszczykowo.pl

    Agata Krajewska
    pokój nr 3a
    tel. (61) 898 37 38
    e-mail: krajewska@puszczykowo.pl


    Ewidencja działalności gospodarczej

    Aleksandra Wolińska
    kontener nr 2 przed budynkiem
    tel. (61) 898 37 06
    e-mail: wolinska@puszczykowo.pl


    Ochrona i monitoring środowiska

    Janina Kozeńska
    kontener nr 2 przed budynkiem
    tel. (61) 898 37 36
    e-mail: kozenska@puszczykowo.pl


    Z dniem 1 stycznia 2016 r. kasa w Urzędzie Miejskim przy ul. Podleśnej 4 została zamknięta. Uprzejmie informujemy, że wszelkich wpłat na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego można dokonywać bez jakichkolwiek opłat we wszystkich Oddziałach i Filiach Banku Pekao S.A., w tym również we Filii w Puszczykowie przy ul. Poznańskiej 75B.

    Drukuj

    Urząd Miejski
    w Puszczykowie

    ul. Podleśna 4, 62-040 Puszczykowo

    tel. +48 61 898 37 00

    fax. +48 61 898 37 11

    um@puszczykowo.pl

    Urząd Miejski

    NIP: 7771020151 | Regon: P-000526943

    Miasto Puszczykowo

    NIP: 7773159692 | Regon: 631257874

    Godziny urzędowania

    poniedziałek: 8:00 - 16:00

    wtorek-piątek: 7:30 - 15:30

    © 2016 Urząd Miejski w Puszczykowie. Wszystkie prawa zastrzeżone.

    created by Medway